این مطلب ۵۶۶ بار خوانده شده
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهید بهشتی

منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی به نحو دقیق اجرا نشده است

حجت الاسلام عبد الرضا پورذهبی گفت: اشتغال جوانان و تولید ملی به عنوان دو مصداق مهم اقتصاد مقاومتی مفسر اقدام و عمل می باشند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

تکرار کلید واژه اقتصاد مقاومتی و بیان مصادیق اشتغال جوانان و تولید داخلی به صورت شاخص از ناحیه رهبری نظام حاکی از اوج دغدغه ایشان نسبت به معیشت مردم و اقتصاد اسلامیست.
حجت الاسلام و المسلمین عبد الرضا پورذهبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه های سیستان و بلوچستان در این خصوص ابراز داشت: به جهت اهمیت معیشت مردم از منظر رهبری نظام ایشان چندین سال متمادیست که محور شعار سال را مباحث اقتصادی و لزوم ارتقاء کیفیت زندگی مردم قرار می دهند.
حجت الاسلام پورذهبی افزود: بعد از تشدید تحریم ها بر علیه ملت مظلوم ایران توسط جبهه ی استکبار جهانی رهبری حکیم نظام با بیان تئوری اقتصاد مقاومتی در صدد خنثی کردن فشار تحریم ها و بهبود معیشت مردم بر آمدند.
مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بهشتی تهران با بیان عدم تحقق منویات رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی در سال ۹۵ ابراز داشت: به نظر می رسد منویات رهبری معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی در سال گذشته به نحو کامل و دقیق اجراء نشده است.
وی افزود: مقام معظم رهبری با جزئی کردن مطالبات خود اشتغال جوانان و تولید ملی را به عنوان دو مصداق مهم اقتصاد مقاومتی بیان نمودند تا مفسر اقدام و عمل باشند.
حجت الاسلام پورذهبی در ادامه ابرازداشت: قطعا نقایصی وجود دارد که امام المسلمین از تلخ کامی ملت و گله مندیشان ابراز ناراحتی نمودند

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.