این مطلب ۲۵۳ بار خوانده شده
سرتیم جراحی بیمارستان صحرایی بقیه الله الاعظم (عج)

ثبت ۱۹ عمل جراحی موفق در بیمارستان صحرایی شهرستان هیرمند

سرتیم جراحی بیمارستان صحرایی بقیه الله الاعظم (عج) گفت:از ابتدای آغاز به کار بیمارستان صحرایی شهرستان هیرمند تا کنون تعداد ۱۹ عمل جراحی موفق به ثبت رسیده است
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،دکتر مهدی آذرآبادی در گفت و گو با خبرنگار مساجد واماکن متبرکه از سیستان و بلوچستان گفت: گروه پزشکان جهادی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم (عج) متشکل از تیم جراحی و رادیولوژی، چشم، داخلی دندان پزشکی و متخصص قلب و اطفال در اردو ۶ روزه در قالب بیمارستان صحرایی شهرستان هیرمند حضور دارند.

وی افزود: عمل‌های جراحی در اتاق عمل بیمارستان شهدای هیرمند انجام می‌شود و از ابتدای آغاز به کار بیمارستان صحرایی شهرستان هیرمند تا کنون تعداد ۱۹ عمل جراحی موفق به انجام رسیده است، همچنین دیگر بیماران نیز در لیست انتظار قرار دارند تا در اتاق عمل حاضر شوند.

وی مهمترین عمل‌های انجام شده را، هرنی، فتخ نافی عنوان کرد و افزود: تیم پزشکی بیمارستان صحرایی شهرستان هیرمند از تهران وارد این منطقه مرزی شده اند تا خدمات پزشکی رایگان به مردم جنوب شرق ارائه دهند.

سرتیم جراحی بیمارستان صحرایی بقیه الله الاعظم (عج) تهران تصریح کرد: امکانات مناسبی در بیمارستان شهدای هیرمند وجود دارد، که نظیر آن در تهران به چشم می‌خورد، اما نیروی انسانی کافی در این بیمارستان جهت خدمات دهی به شهروندان وجود ندارد.

وی همچنین گفت: دلیل اینکه بهترین پزشکان سطح کشور در فاصله صد متری مرز به هم وطنان خدمات ارائه می‌دهند حس انسان دوستانه و کمک به هم نوع است تا مردم این منطقه نیز بتوانند از خدمات پزشکی مطلوب بهره‌مند شو

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.