این مطلب ۴۵۸ بار خوانده شده
بیانیه سالروز ۹ دی وفتنه گری جدید دی ماه ۹۶

فتنه هارا باید با روشنگری خاموش کرد.هر جا روشنگری باشد،فتنه انگیز دستش کوتاه می شود.(حضرت امام خامنه ای)(مدظله العالی)

فتنه و فتنه گری در طول حیات پر برکت انقلاب اسلامی از سوی دشمنانان قسم خورده خارجی و بدخواهان داخلی بر کسی پوشیده نیست . فتنه سال ۸۸که به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند:فتنه ، فتنه بزرگی بود.در واقع میخواستند ایران را تسخی کنند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از متداولترین شیوه های برای تغییر نظام سیاسی در ایران برانگیختن احساسات قومی ،نژادی و یا ایجاد مطالبات کاذب اجتماعی و سیاسی در میان مردم بوده است.

از آنجای که حماسه ۹دی،پاسخ کوبند مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی ،امروز نیز در پاسخ به آشوبگران و فتنه گران آحاد مردم ، متحد و یک صدا در دفاع از آرمانهای بلند امامین انقلاب اسلامی ،زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادگی و مقاومت خواهند کرد.

ما بسیجیان قشر بسیج مساجد و محلات با تاسی به شهدا و امام شهیدان و اجرای فرامین فرامین فرمانده کل قوا ،ضمن اعلام انزجار ،عمل و رفتار  آشوبگران ئ فتنه گران را محکوم نموده و همگان را به بصیرت افزایی و هوشمندی ملی نسبت به ترفندها و توطئه های جدید نظام سلطه  و استکبار بر علیه انقلاب اسلامی توصیه می نمایم و از نخبگان و روشنفکران بسیجی موثر جامعه اسلامی خواهان روشنگذی و شفاف سازی و توجه نسل حاضر و آینده این مرز و بوم هستیم. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.