این مطلب ۱۸۸ بار خوانده شده
فرمانده تیپ مخصوص ۱۱۰ سلمان فلرسی سیستان و بلوچستان

شهادت از مقدّس ¬ترین مفاهیم معارف الهی است

فرمانده تیپ مخصوص ۱۱۰ سلمان فلرسی سیستان و بلوچستان گفت:شهادت از برترین واژه¬ های فرهنگ اسلامی و از مقدّس ¬ترین مفاهیم معارف الهی است.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

فرمانده تیپ مخصوص ۱۱۰ سلمان فارسی سیستان و بلوچستان در مراسم گرامی داشت هفتمین روز از شهادت شهدای وطن که در مرز میر جاوه به دست گروهک تکفیری به شهادت رسیدند در حاشیه این مراسم در مسجد جامعه شهرستان زاهدان، در گفتگو با خبرنگار بسیج   گفت: شهادت از برترین واژه­‌های فرهنگ اسلامی و از مقدّس­ ترین مفاهیم معارف الهی است.

 

وی با اشاره به این مطلب که شهادت اوج کمال انسان است، افزود: شهید در هنگام شهادتش تمام هستی خود را یکجا نثار معبود می­ کند و قطره وجودش به دریای بیکران هستی مطلق می­ پیوندد.

 

سردار اشعری در ادامه با  بیان  این مطلب که، آنچه مهم است شهدا فارغ از همه مسائل وظیفه و تکلیف خود را هم در راه دفاع از انقلاب و هم در راه دفاع از ارزشها، مملکت، خاک و امنیت به درستی انجام داده اند.

فرمانده تیپ مخصوص ۱۱۰ سلمان فارسی استان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: قطعاً این دفاع هزینه‌هایی دارد و هزینه آن هم خون شهداست و دشمنان و گروه‌های معاند باید درس گرفته باشند که در ۴۰ سال تمام، همه طرح‌های دشمن را این ملت، این شهدا و افرادی که حاضر شدند، ایثارگری کنند همه را خنثی کردند.

 

این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان ما باید بدانند افرادی را که به نوعی با تجمیع و تجهیز کردن، که ذهن این افراد را نسبت به انقلاب بد بین می‌کنند راه به جایی نخواهند برد و این ملت و این شهدایی که امروز تقدیم انقلاب شدن همه برای دفاع از انقلاب آماده بودند؛ و در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب و امنیت و آرامش مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند و ملت ما هوشیارتر، آگاهتر و بیدار‌تر از همیشه در برابر دشمن ایستاده اند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.