شناسه : 48750
شنبه, 12/02/1399 - 11:27
نویسنده : sistan
در تداوم رزمایش کمک های مومنانه؛

بسیجیانی که با ویزیت رایگان مشق عشق می کنند/ارائه خدمات چشم پزشکی رایگان به 1536بیمار نیازمند در "زاهدان"

در تداوم خدمت بی منت بسیج و رزمایش کمک های مومنانه، به همت بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان هزار و 536 بیمار در شهر زاهدان از خدمات رایگان چشم پزشکی بهره مند شدند.

فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان بیان کرد: خدمت کردن با روحیه جهادی و تفکر بسیجی یکی از ویژگی های بسیجیان است که خدمتبه مردم در مناطق محروم را عبادت به درگاه خداوند دانسته چرا که پاداش دنیوی و اخروی به همراه دارد.

وی افزود: گروه جهادی چشم پزشکان بسیجی اعزامی از تهران طی پنج روز به مناسبت چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب و در تداوم رزمایش کمک های مومنانه در زاهدان حضور داشتند و به هزار و 536 بیمار نیازمند خدمات رایگان چشم پزشکی ارائه کردند.

این مقام مسئول اذعان کرد: این پزشکان علاوه بر معاینه رایگان چشم اقدام هب ارائه هزار و 68 عدد عینک رایگان نیز کردند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان ادامه داد: این گروه جهادی در این مدت همچنین 32 بیمار را برای عمل جراحی شناسایی کرده تا ظرف یک ماه آینده، امید بینایی بهتر به چشمانشان بازگردد.

 کمیلی خاطر نشان کرد: بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان در طول سال در قالب طرح شهید رهنمون به مناطق محروم و حاشیه نشین استان سیستان وبلوچستان خدمات بسیاری ارائه می‌کند که شناسایی و غربالگری بیماران نیازمند و معرفی آنها به مراکز درمانی برای انجام عمل جراحی رایگان از جمله این خدمات است.
 
انتهای پیام/

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید