شناسه : 53857
شنبه, 02/18/1400 - 13:43
نویسنده : sistan
فرمانده سپاه سراوان خبر داد؛

کمک مومنانه از جنس کمک به زلزله زدگان سی سختی/ ۲میلیارد و ۷۷ میلیون ریال توسط سپاه سراوان جمع آوری شد

احمد مالدار گفت: مبلغ ۲میلیارد و ۷۷ میلیون ریال توسط سپاه شهرستانی سراوان جهت کمک به مردم زلزله زده سی سخت جمع آوری شد.

 احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستانی سراوان بیان کرد: بسیج پیشکسوتان و حوزه های مقاومت سپاه شهرستانی سراوان جهت کمک به مردم زلزله زده سی سخت در ناهوک و دیگر نقاط شهرستان اقدام به جمع آوری کمک های نقدی مردم نوع دوست سراوان کردند.

 

وی افزود: در قالب کمک مومنانه جهت کمک به هموطنان زلزله زده سی سختی؛ ۲ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال وجه نقد به همت سپاه و مردم نوع دوست سراوانی جمع آوری شد که از این مقدار ۱۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط بسیج پیشکسوتان در ناهوک و مابقی به همت حوزه های مقاومت این سپاه و خیرین جمع آوری شده است.
 

فرمانده سپاه سراوان ادامه داد: در دین اسلام به ویژه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک به دیگران بدون در نظر گرفتن دین و مذهب دارای ارزش و جایگاه والایی است که نمونه بارز آن را در حوادث، بلایا و به ویژه در زمان بحران کرونا در کشور شاهد بودیم.

 

مالدار اضافه کرد: خیرین سراوانی علاوه بر اینکه از سال گذشته تا کنون کمک های قابل توجه ای را به نیازمندان و بیماران متاثر از کرونا انجام داده اند، این بار نیز در قالب رزمایش کمک مومنانه به یاری هموطنان زلزله زده سی سختی شتافتند تا بار دیگر اتحاد و همبستگی میان اقوام ایرانی را به نمایش بگذارند.

 

انتهای پیام/ 

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید